forumks.pl

Porada małżeńska - Warszawa

Leczenie skomplikowanego organizmu, jakim jest ludzka psychika, wymaga często rozważenia różnorodnych metod, podobnie jak w przypadku leczenia ciała, dlatego też chcąc zaoferować każdemu klientowi wysokiej jakości usługi, warszawski Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości – INZPiRO zatrudnia w ramach jednego ośrodka w centrum miasta około dwudziestu psychologów, psychiatrów i terapeutów, z których każdy posiada własny obszar ekspertyzy. Z racji tak szerokiego zakresu kompetencji wśród kadry, Instytut jest w stanie rzetelnie pomóc osobom z różnymi mniej i bardziej drastycznymi przypadłościami i nieokreślonymi jeszcze problemami, których objawami mogą być na przykład:
  • uczucie lęku, strachu,

  • apatia, przygnębienie, brak sił, myśli samobójcze,

  • stres,

  • zauważona zmiana w postrzeganiu rzeczywistości, relacji z innymi ludźmi,

  • zaburzenia snu, życia seksualnego,

  • objawy psychosomatyczne, których źródła nie odnalazł lekarz,

  • chęć dokonania zmiany w życiu i brak inspiracji ku temu,

  • problemy z nadużywaniem alkoholu czy innymi nałogami.W INZPiRO już na recepcji można uzyskać wstępną poradę co do wyboru specjalisty, który wysłucha dokładnego opisu sytuacji i zdiagnozuje sytuację, kierując do psychiatry przepisującego odpowiednie leki czy też na psychoterapię.Miejsce terapii osobistej i dla rodzinIstotnym elementem pracy INZPiRO jest działalność grupy psychoterapeutów, pomagających rozwiązać problemy wymagające nieco czasu i pracy. Psychoterapia może rozwiązywać trudności osobiste, zarówno jeśli chodzi o lęki, nerwice czy depresje, jak też brak satysfakcji czy uczucie niewykorzystywania życia odpowiednio. Osoby mające problemy społeczne mogą skorzystać z warsztatów czy terapii grupowych. Instytut poleca również swoje usługi osobom zainteresowanym odbywaną w obecności bezstronnego specjalisty poradą małżeńską w Warszawie. Szerszą listę usług znaleźć można pod adresem http://psychoterapeuci.pl.


Psycholog i psychiatria

  • Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości (INZPiRO) - poradnia. Posiadają specjalistów psychiatrów, psychologów i psychoterapeutów.

INZPiRO
Sienna 72
00-833  Warszawa
tel. 601944242

Zobacz także:

USG - Warszawa

USG - Warszawa

Skleroterapia piankowa - Poznań

Skleroterapia piankowa - Poznań

Bezpieczne łóżko rehabilitacyjne

Bezpieczne łóżko rehabilitacyjne

Kosmetyki FLOSLEK potrzebne Twojej skórze

Kosmetyki FLOSLEK potrzebne Twojej skórze

Uzależnienie – telefon

Uzależnienie – telefon