forumks.pl

Projektowanie sklepu internetowego

W zakres usług Firmy Aptus wchodzi projektowanie sklepu internetowego. Przedsiębiorstwo wyróżnia się profesjonalizmem i fachowością. Każdy klient może liczyć na indywidualne podejście do jego oczekiwań, potrzeb i wymagań. Wypada podkreślić, że Firma istnieje na rynku od wielu lat, ma na nim silną i ugruntowaną pozycję. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu specjalistów Przedsiębiorstwa, klienci mogą liczyć na usługi najwyższej jakości.

Co proponuje Firma Aptus?

Oferta Firmy Aptus skierowana jest do klientów, którzy chcą, by projektowaniem ich sklepu internetowego zajęli się fachowcy mają spore doświadczenie w branży. Oprogramowanie Aptus zapewnia:

  • innowacyjne,
  • nowoczesne i postępowe rozwiązania,
  • pełne bezpieczeństwo,
  • funkcjonalność.

Oferta uwzględnia rozwiązania dla sklepów działających w różnych branżach. Przewidziano oprogramowanie między innymi dla internetowych aptek, internetowych sklepów spożywczych, internetowych sklepów z bielizną, sklepów odzieżowych i obuwniczych online, a także księgarni, aptek, sklepów optycznych internetowych oraz sklepów motoryzacyjnych i hurtowni internetowych. Trzeba podkreślić, że propozycja Firmy obejmuje także usługi związane z modyfikacjami sklepów internetowych. Klient może liczyć także na przeniesienie danych z innego sklepu. Specjaliści Przedsiębiorstwa zajmują się portalami opartymi o sklepy internetowe, aplikacjami internetowymi w sklepach, sklepach internetowych na zamówienie, a także analizami możliwości i audytami sklepów.


Aptus.pl Sp. z o.o. Sp.k.
Pl. Grunwaldzki 8-10, IV p.
40-950 Katowice
tel. 32 607 31 80