forumks.pl

Przewozy autokarowe Wrocław

Firma WROCEK – TRAVEL jest przykładem marki, która szczególna uwagę przywiązuje do indywidualnych potrzeb swoich klientów. Dlatego oferta przewozowa jest kierowana nie tylko do klientów indywidualnych, ale również przedsiębiorstw czy instytucji. Przewozy autokarowe z Wrocławia cieszą się ogromnym zainteresowaniem organizatorów:

  • wycieczek szkolny,
  • pielgrzymek,
  • wyjazdów integracyjnych,
  • osób organizujących wesela,
  • wycieczek krajowych i zagranicznych.

Autokary, autobusy i minibusy na wyposażeniu floty wrocławskiej firmy są zawsze doposażone we wszelkie udogodnienia poprawiające w znacznym stopniu komfort podróżowania.

Przewozy autokarem Wrocław

Osoby, które decydują się na współpracowanie z WROCEK – TRAVEL mogą skorzystać z 8-osobowego minibusa, 31-osobowego autobusu i 55-osobowego autokaru, dzięki czemu każdy z pewnością wybierze odpowiedni dla siebie transport. Wygoda oraz bezpieczeństwo są najważniejsze dla zespołu wrocławskiego przewoźnika, dlatego w pojazdach montuje się klimatyzację, rozkładane fotele i szereg innych elementów, które pozwalają na podróżowanie w wysokim standardzie.

Usługi przewozu autokarem w Polsce i za granicą

Nie musisz decydować się na drogi wynajem autobusów dla przewozu pielgrzymów lub dzieci w wieku szkolnym— WROCEK – TRAVEL proponuje swoim klientom dogodne warunki umowy na jasnych zasadach. Warto również wspomnieć, że każda współpraca jest omawiania indywidualnie, dla zapewnienia niskich opłat. Sprawdź już dziś kwalifikacje i upoważnienia kierowców, firmy transportującej grupy osób, dla pełnej wiedzy o najwyższym standardzie bezpieczeństwa.


WROCEK - TRAVEL
PETRAŻYCKIEGO 65B
52-434 WROCŁAW
tel. +48662913972

Zobacz także:

Tanie wypożyczenie samochodu w Łodzi

Tanie wypożyczenie samochodu w Łodzi

Zbiornik na paliwo 2500l

Zbiornik na paliwo 2500l

Tylna belka Peugeot 106

Tylna belka Peugeot 106

Przewóz mebli Kraków

Przewóz mebli Kraków